STEIMEL TÜRKİYE
Tel : 0224 212 00 51

TF SERİ Dişli Pompa


Steimel TF serisi pompalar max. 2000 rpm ve 25 bar da çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Maksimum devir ve basınç akışkanın viskozitesine ve akışkanlığına bağlıdır.
Standart üretim programı yanında özel tasarımlı pompalarda üretilebilir.

Tipik uygulamalar:

Genel mühendislik, inşaat, makine üreticileri, bitüm işleme(Asfalt, zift), Kimya Sanayi, boya sanayi, baskı sanayi, folyo imalatı, Yem Sanayi, karton ve plastik işleme makineleri, kağıt üreticileri, yonga levha üretim ve otomotiv Sanayi kaplama prosesleri.

Pompalama medya


Bağlayıcılar, asfalt, tar, boyalar, Vernikler, çözücüler, Tutkallar, yapıştırıcılar, tutkal karışımları, Reçineler, plastik, polyols, maddelerden, yağlar *, pekmez, brewry mash *, hardal *, şuruplar, glikoz, meyan kökü, atık yağ, motor yağı, ağır fuel oil, yağlama yağı, balmumu, sodyum silikat, waffledough * ve daha birçok.

* Gıda hijyeni:

Pompayı temizlemek için ürün temas bölgesinin sökülüp temizlenmesi gereklidir. Zararlı mikroorganizmaların oluşumu riski ısı sterilizasyon 125 ° c-30 dakikalık bir süre içinde gerçekleştirilir. Isıya dayanıklı sporların ısı sterilizasyonu sonucunda oluşum riski en az a iner. Hijyen sertifikası alabilmesi için pompalar özel bir şekilde tasarlanır.

© 2017 http://www.benda.com.tr. All Rights Reserved.